Емерівілл-невелика глуха село, про існування якої мало хто знає. Ще менше людей в курсі, що раніше на її території жили медики, які ставили експерименти над звичайними людьми. Вони вивчали роботу їх мозку, але використовували для цього воістину бузувірські методи. Через якийсь час лікарі покинули село, але своїх піддослідних з собою не забрали. Нещасні пацієнти так і залишилися жити на колишньому місці. На табличку з написом Емерівілл натрапила група студентів, яка випадково застрягла в лісі. Молоді люди їхали у своїх справах, але несподівано потрапили в невелику аварію.

На щастя, ніхто з них не постраждав, але машина отримала пошкодження, тому продовжувати шлях вони не могли. Треба було йти за допомогою, тому, помітивши, що поруч є село, герої вирушили туди. Адже вони не знали, хто саме живе в цьому поселенні, а коли опинилися на місці, то просто жахнулися зовнішнім виглядом мешканців. Люди виглядали не зовсім здоровими, а їхні божевільні погляди лякали студентів.

Відчувши небезпеку, герої вирішили швидше йти з цього страшного місця, але зробити це виявилося не так просто. Жителі села явно були не готові відпускати своїх гостей. Фільм Емеривілль (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Pritesh Chheda
В ролях: Дон Даро, Ребекка Чалів, Дебора Ебботт, Ерік Рейнхолт, Тесс Клайн, Бретт Брок, Nardeep Khurmi, Марк рейнінг, Pritesh Chheda, Джейкоб Битцер