В одній пустелі, загубленій десь в Америці, є загадковий готель. Як довго він стоїть тут і яку функцію виконує, не знає ніхто. Багато хто впевнений, що готель просто побудували колись середні бізнесмени, які не змогли окупити свою нову іграшку. Інші ж вірять, що готель — величезний пункт здачі кокаїну для мафії і обходять його стороною. Обидві категорії людей жодного разу не наважилися переступити його поріг і вивчити дивне місце; переконавшись, що не всі таємниці існують в нашій реальності. Після того, як головні герої не можуть побудувати нормальне життя в галасливому місті, пара вирішує переїхати подалі від центру країни.

На всі заощадження вони купують старий готель і намагаються переробити його в кращу сторону. Проводяться структурні реформи, які дозволяють залучити в заклад нових постояльців. Поступово підприємство починає приносити маленький прибуток. Але не так все просто. В одному з номерів пара знайшла таємниче дзеркало. Дивлячись в нього, можна побачити будь-який номер, що знаходиться в готелі. Все що відбувається в ньому, «транслюється» на гладь предмета.

Все таємне стає явним. Після того, як в готелі відбувається жорстоке вбивство, дзеркало показує шокуючі кадри… Фільм Дзеркало (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Тім Хантер
В ролях: Ніколас Кейдж, Робін Танні, Марк Блукас, Ерні Лайвлі, Жак Грей, Конуей, Білл Болендер, Kimmy Jimenez, Barry Jay Minoff, Джейсон К. Віксом