Дуже видовищний і вражаючий фільм представив англійський режисер Ебнер Пастолл. Фільм «Дорожні ігри» є не зовсім звичайним жахом. Він дійсно заворожує, змушує понервувати. Історія розповідає про хлопця з Америки, якого звуть Джек. Він подорожує автостопом і ловить машину на одному з шосе у Франції. Хлопець не дуже добре знає мову і це сильно заважає йому. Водії неохоче зупиняються і мало хто заводить з ним розмову. Незабаром головний герой знайомитися з дівчиною на ім’я Вероніка. У розмові Джек нарешті розуміє чому водії так дивно і дуже не привітно поводяться.

У цих колах орудує жорстокий маніяк, який жахливим чином вбив вже більше десятка людей. Всі місцеві жителі знають про нього і тому остерігаються ось таких самотніх мандрівників, як Джек. Але через деякий час хлопцеві і його нової знайомої Вероніці посміхається удача. Їм все-таки вдається зловити машину. Приємний на вигляд чоловік погоджується підвести незнайомців. У поїздці головні герої сильно втомилися і водій, помітивши це пропонує їм залишитися у себе вдома: відпочити і набратися сил.

Однак незабаром стає ясно, що приємний на вигляд водій зовсім не той за кого себе видає. Чи зуміє Джек завершити свою подорож? Фільм Дорожні ігри (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ебнер Пастолл
В ролях: Ендрю Сімпсон, Жозефін де ла Бумі, Фредерік П’єро, Барбара Крэмптон, Федір Аткин, П’єр Буланжер, Сузанна Каппельяро, Едвард Хогг, Clémentine Alexandre, Erwan Hiernard