Поки господиня величезного будинку повинна була прибувати у від’їзді, за її будинком повинен же хтось наглядати. Сторожу, вона довіряти не хотіла, тому підшукала милу дівчину з хорошою репутацією. Дівчина повинна була оселитися в цьому особняку і стежити за порядком і цілісністю всього майна. Головна героїня дуже зраділа можливості, яка надавала ця робота, роби що хочеш, просто живеш собі в хаті і все. Але не тут-то було, як тільки вона внесла речі в свою кімнату, стали відбуватися досить інтригуючі події. Спочатку дівчині здалося, що це всього лише гра її розгулялася уяви, але чим довше вона залишалася в стінах цього будинку, тим більше її почали долати страхи і нав’язливі стани.

Через деякий час, стало зрозуміло, що вона божеволіє, але це ще не найстрашніше з того, що трапитися з жертвою в цьому будинку з секретом. Чи обійдеться тільки однією жертвою або ж будуть ще постраждалі? Героїнею стрічки стала одна жінка, яка залишилася на цьому світі абсолютно одна, так як не мала ні дітей, ні батьків, ні інших родичів, тому була дуже самотня.

Як-то раз їй спало на думку піти працювати в якості наглядачки в будинок, населений привидами. Працюючи там, вона незабаром зійшла з розуму. Фільм Дорогуша (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Міки Кітінг
В ролях: Лорен Ешлі Картер, Шон Янг, Брайан Морвант, Ларрі Фессенден, Джон Спередакос, Al-Nisa Petty, Хелен Роджерс