Фільм Диявольські ворота (2017) дивитись онлайн в HD якості


Дії гостросюжетного трилера розвиваються в тихому і спокійному містечку. У одного з жителів раптово пропадає дружина і син. Переляканий чоловік повідомляє про таємничу подію в поліцейську ділянку. На виклик негайно відправляється пара досвідчених детективів. Незабаром вони добираються до віддаленої ферми. Тут сищиків зустрічає Джексон, який і заявив зовсім недавно про зникнення своїх рідних. Господар ранчо поводиться не зовсім адекватно. Він стверджує, що поліцейським не варто обстежити його будинок, оскільки там творяться жахливі речі.

Однак правоохоронці не прислухається до прохання чоловіка. Вони уважно досліджують територію невеликої ферми. І в підвалі будинку головних героїв чекає несподіваний сюрприз. У клітці вони натикаються на жахливе створіння. Істота явно б накинулося на раптово наскочили гостей, якби була на волі. Тепер заінтригованим детективам необхідно якомога швидше розібратися у всьому, що тут відбувається. Фільм Диявольські ворота (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Їм належить вивести на чисту воду місцевих жителів, у кожного з яких є своя страшна таємниця. Лише при злагоджених діях двом сищикам вдасться виконати завдання, а також зберегти життя собі і оточуючим.

Режисер: Clay Staub
В ролях: Майло Вентімілья, Бріджет Ріган, Аманда Шулл, Хав’єр Ботет, Джонатан Фрейкс, Шон Ешмор, Спенсер Древер, Адам Хертиг, Сара Констибл, Скотт Джонсон