Увага фільму сконцентрована на молодій жінці. Саманта займає посаду журналістки в одній з невеликих газет. Вона пише статті на найрізноманітніші теми. Однак найбільше дівчину приваблюють загадкові, містичні інциденти, які не можна пояснити за допомогою простої логіки або науки. Одного разу вона дізнається про дивне дерево, навколо якого творяться незрозумілі речі. Головна героїня тут же вирішує зробити про це репортаж. Вона впевнена, що дана історія припаде до смаку її постійним читачам. Через кілька днів журналістка-початківець добирається до будинку, біля якого і росте таємниче древо. Вона бере коротке інтерв’ю у сімейства.

Нові знайомі Саманти розповідають їй про цілу низку страшних подій, безпосередньо пов’язаних з проклятим деревом. Жінка відразу розуміє, що мешканці особняка не брешуть їй. Вона усвідомлює, що на цей раз дійсно зіткнулася з чимось, що знаходиться за межею людського розуміння. Головна героїня починає відчувати, як всередині неї поступово зароджується первісний страх.

Але вона збирається ретельно досліджувати минуле і справжнє диявольського древа, щоб розгадати його найтемніші і похмурі таємниці. Фільм Диявольське дерево: Корінь зла (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кріс Алонсо, Джошуа Луїс
В ролях: Медді Керлі, Майкл Рей Девіс, Едді Каулукукі, Роберто Ескобар, Ерін Власний, Шерон Пфайфер, Логан Гамбілл, Ден Крісафуллі, Ніколетта Хансен, Девід Райзор