Довгий час людство не звертало уваги на знаки природи. І одного разу стався глобальний катаклізм, що поклав край звичній цивілізації. З цього моменту людство вимерло, і здавалося, що більше немає надії на порятунок. Однак в одному підземному бункері в цей момент активувалася програма, після чого робот-гуманоїд «Мати» почав вирощувати дитині з ембріона. Цей робот був спеціально створений вченими на випадок, якщо ще коли-небудь доведеться відновлювати життя на Блакитній планеті. Правда навіть самі творці до кінця не вірили, що до допомоги їх винаходу доведеться коли-небудь вдатися. Але сталося саме так. І ось, робот виростив дочку, яка перетворилася на дорослу дівчину.

Вона проживала в підземному бункері, де вчилася самостійно читати і жити. Досить часто головна героїня розмовляла з роботами, які здавалися їй досить привітними. Однак протагоністка навіть не підозрювала, що крім неї ще існують справжні люди. Але одного разу на порозі бункера з’явилася молода жінка, яка благала про допомогу.

Дівчину шокувало подібне несподівана поява, і з цього моменту її спокійного життя прийшов кінець, адже для неї відкрилися нові грані. Фільм Дитя робота (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Грант Спьютор
В ролях: Хіларі Суенк, Клара Ругор-Ларсен, Хейзел Сэндери, Тейлия Стурзэйкер, Саммер Лентон, Роуз Бірн, Люк Хокер, Джейкоб Нолан