Молода пара, яка проживає в Сполучених Штатах, відправляється в подорож по Таїланду, яке можна назвати авантюрним і непередбачуваним. Їм набридає звичний відпочинок, тому вони вирішують організувати власні пригоди, полоскотати нерви і погуляти по Бангкоку, що розташовує до себе загадковими місцями. Одним з таких місць стає «будинок привидів», що отримав свою назву завдяки місцевим повір’ям. Жителі, чиї будинки розташувалися неподалік, впевнені, що в будинку, живуть духи, колись покійних людей. Вони не надають значення легендам, в які його присвячують місцеві жителі.

Подружжя без належної поваги ставляться до події в будинку раніше, тому прокидається зловісний дух, навмисний помститися за те, що відбувається несправедливість. Нічого не підозрюють молоді люди відправляються в подальшу пригоду, не підозрюючи про те, що за ними відправляються нечисті сили, навмисні помститися за подію. Чи зможуть вони врятувати власні життя? Фільм Дім привидів (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чи повернуться вони додому? І чи зможуть пережити подію під час відпустки? Адже такі події надовго залишаться в їх пам’яті. Або ж вони ніколи не повернуться додому? А якщо повернуться, то чи зможуть зберегти сімейне щастя?

Режисер: Річ Регсдейл
В ролях: Скаут Тейлор-Комптон, Джеймс Хеберт, Марк Бун Джуніор, Michael S. New, Елана Крауш, Кевін Регсдейл, Расселл Джеффрі Бенкс, Rich Lee Gray, Катріна Грей