Колись там в волохатому році древній вчений Лаплас проводив експерименти за допомогою думки, створюючи немислимі, демонічні мислеформи, які здатні були мало не оживати, а так само мали інформацію про кожну частинку у Всесвіті, що можуть обчислити їх положення в просторі і швидкість. В наш час групка горе-експериментаторів роняють склянку зі столу, щоб підтвердити або спростувати теорію про Демонів Лапласа. Той, хто знає філософію або фізику, визнає Лапласа сильним поборником класичної механіки і, отже, детермінізму. Його «Демон» теоретично міг передбачити майбутнє, тому що всі атоми рухаються за заданою схемою. На відміну від Ламеттрі, його ідеї припускали, що передбачуваний, детермінований світ — це не тільки теорія, а й реальність.

І, звичайно ж, це впливає на фільм під рукою. Концепція можливості точно передбачити, на скільки осколків розіб’ється скло, має деякий фізичний потенціал, але має ще більш філософський потенціал. І ми бачимо це, коли вчені досягають особняка – оскільки вони, здавалося б, досягли обмеженого розуміння детермінізму, цілком доречно, що вони самі стають пішаками (буквально), і кожен їх крок прорікав невідомими силами. Фільм Демон Лапласа (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Через філософського характеру фільму і його монохромної кінематографії його порівнюють з оригінальною «Сутінкової зоною». Це справедливе порівняння, і дійсно, воно добре вписалося б в деякі з кращих сценаріїв роду Серлінга.

Режисер: Giordano Giulivi
В ролях: Silvano Bertolin, Walter Smorti, Duccio Giulivi, Simone Moscato, Carlotta Mazzoncini, Фердінандо Д Урбано