У центрі історії знаходяться четверо молодих людей. Вони розважаються тим, що в темний час доби розмальовують стіни міських будівель різними графіті. Але одного разу удача відвертається від них. Головні герої трапляються на очі співробітникам правоохоронних органів. І все ж їм вдається відірватися від погоні. При цьому хлопці натикаються на покинуту школу. Вони вирішують перечекати тут ніч, не бажаючи ризикувати власною свободою. Друзі облаштовуються в одному з просторих приміщень. Вони і не здогадуються, що ця будівля – будинок для маніяка-садиста і його не менш відморожених помічників.

Лиходій чимало здивований несподіваним гостям,які не підозрюють про небезпеку, що загрожує їм. Душогуб вирішує розправитися з товаришами, вгамувавши свою спрагу крові. Тим часом головні герої продовжують спілкуватися на загальні теми, відчуваючи себе легко і невимушено. Але через деякий час їх спокій виявляється порушений. Кровожерливий психопат влаштовує справжнє полювання на хлопців. Вони потрапляють в скрутне становище.

Хлопцям нема на кого розраховувати крім самих себе. Їм належить важка битва з маніяком, який відчуває справжнє задоволення від розправ над своїми жертвами. Фільм Цілопалення (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стівен Перес
В ролях: Скотт Розенфельд, Пейдж Халлетт, Кемерон Честер, Майкл Ентоні Багоззи, Деніел Анноун