Дія фільму жахів відбувається в самий похмурий, але при цьому досить веселе свято року Хеллоуїн. Люди переодягаються в костюми різних монстрів, виходять вночі на вулицю і лякають один одного. Все це відбувається під дружний сміх, так що лякаються хіба що зовсім маленькі діти, а всі інші просто розважаються. Група підлітків теж хоче якось розважитися, але серйозніше. Наприклад, сходити на екскурсію в один будинок, про який ходять похмурі легенди. Кажуть, що звідти ніхто живим не виходить. Якщо людина переступила поріг цього будинку, то повернутися він вже не зможе.

Молоді люди в таке не вірять, бо збираються особисто туди сходити, а потім благополучно повернутися назад і довести всім, що всі історії всього лише вигадка. Самовпевненість героїв швидко кудись дівається, коли вони опиняються на території будинку. Їм досить швидко приходить розуміння, що це місце прокляте, а перебувати в ньому смертельно небезпечно. Коли вони захотіли піти, виявилося, що зробити це не так просто.

Будівля ніби жива і відчуває всі їхні страхи. Святкова ніч перетворюється на справжній кошмар, вибратися з якого живим вдасться не кожному, якщо взагалі хоч комусь. Фільм Будинок чистилища (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Тайлер Крістенсен
В ролях: Торі Едкінс, Лаура Кувер, Маріка Енгельхардт, Бред Фрай, Аарон Галвин, Елейн Айві Харріс, Дастін Джеймс, Брайан Краузе, Енн Марі Лейтон, Том Лодевік