Фільм оповідає про безкомпромісне протистояння двох найвідоміших тенісистів 80-их років минулого століття. Вже чотири рази в своїй кар’єрі Бьорн Борк піднімав над головою головний трофей «Вімблдону». Так що мало хто сумнівається, що і цього разу талановитому спортсмену вдасться здобути перемогу на цьому престижному турнірі. Швед відрізняється вражаючим спокоєм і незворушністю навіть під час відповідальних матчів. Холодна голова і тверезий розрахунок не раз допомагали йому перемагати своїх суперників на корті. Однак цього року у Бьорна з’являється гідний конкурент. Джон Макінрой є висхідною зіркою світового тенісу. Він володіє відмінним ударом і швидкістю.

При цьому самовпевнений юнак дуже зарозумілий і гарячий. У багатьох ситуаціях він поводиться вкрай зухвало. На цьому змаганні Джон збирається відібрати корону у свого супротивника в особі шведського тенісиста. Але в перших відбіркових матчах він ледь-ледь обігрує своїх набагато слабших опонентів. Водночас Бьорн без проблем розправляється з суперниками, не залишаючи їм жодних шансів.

Однак не без допомоги везіння Джону вдається пробитися у фінал турніру. Ось-ось два непримиренних ворога зійдуться в головному поєдинку «Вімблдону». Фільм Борг проти Макінроя (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Янус Мец Педерсен
В ролях: Шайа ЛаБаф, Стеллан Скарсгард, Сверрир Гуднасон, Тува Новотни, Девід Бамбер, Джейн Перрі, Роберт Еммс, Бйорн Гранат, Дженіс Ахерн, Клаес Юнгмарк