Два хлопчини-підлітка і їх ровесниця є нерозлучною, приятельською Трійцею. Вони живуть в глухому містечку, що знаходиться на великому віддаленні від цивілізованого світу. Тут ніколи не відбувається цікавих подій, здатних схвилювати уми місцевого населення. Повсякденність складається з одноманітних, нудних днів, що протікають в неспішному ритмі. Хлопці придумують для себе незвичайну розвагу, здатну внести різноманітність в монотонні будні. Вони приймаються знімати веб-серіал, фіксуючи на приховану камеру різноманітні події, викладаючи відеоролики регулярно в інтернеті.

Незабаром хлопці помічають, що на тілі деяких городян з’явилися укуси невідомого походження, після появи яких люди стають несхожими на колишніх себе і відрізняються дивною поведінкою. Підлітки починають проводити самостійне розслідування, намагаючись з’ясувати причини відбуваються навколо дивацтв. Незабаром їм вдається дізнатися шокуючі подробиці. Фільм Асиміляція (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Виявляється, щось жахливе жорстоко розправляється з городянами, замінюючи убитих їх копіями, наділеними зовсім іншою сутністю. Доводиться вступити в протистояння зі злісними істотами, захоплюючими міські вулиці.

Режисер: Джон Марловскі
В ролях: Кетрін МакНамара, Террі Паркс, Дженніфер Пірс Матус, Мейсон Макналті, Кевін Ремінгтон, Келам Уорсі, Джоел Кортні, Віто Віскузо, кем Жиганде, Енді Метічак