Гостросюжетний трилер знайомить глядачів з дуже досвідченим поліцейським. Він спеціалізується на розслідуванні найважчих злочинів. І чоловік завжди доводить розпочате до кінця. Ось чому його так цінують колеги і начальство. Одного разу головний герой отримує чергове завдання. Він повинен обчислити і зловити лиходія, який використовує для досягнення своїх темних цілей гіпноз. Детектив відразу розуміє, що затримати хитромудрого злочинця буде вкрай непросто. Бандит не залишає після себе ніяких слідів. В результаті сищик вирішує звернутися за допомогою до обдарованого гіпнотизера. Він вважає, що цей крок дозволить йому просунутися в застопорився розслідуванні.

Новий знайомий головного героя дійсно надає йому неоціненну підтримку. Незабаром у молодих людей з’являється одна зачіпка. Поліцейський сподівається, що ця слабка ниточка врешті-решт приведе його до підступного зловмисника. Тим часом злочинець розуміє, що його по п’ятах переслідує детектив. І він не збирається чекати, поки слідчий вийде на його лігво.

Гіпнотизер має намір завдати удару у відповідь по своєму переслідувачу. Чи вдасться в кінцевому підсумку детективові і його помічникові знешкодити негідника? Фільм Ангел-охоронець (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Арто Халонен
Актори: Джош Лукас, Йохан Філіп Асбек, Раді Шербеджія, Крістофер Фулфорд, Йоханнес Лассен, Сирон Бйорн Мелвиль, Памела Толу, Мікко Ноусиайнен, Sara Soulié, Рок Квіток