Фільм Анабель: Створення (2017) дивитись онлайн в HD якості


Сім’я Маллінгс колись була щаслива, чоловік працював лялькарем і мав повагу в суспільстві. Його роботи високо цінувалися, заробляв він відповідно добре, що дозволило йому обзавестися величезним особняком і взяти в дружини прекрасну жінку. У них народилася дочка, але дівчинка прожила недовго, убитий горем чоловік робить останню в своєму житті ляльку, присвячуючи її померлою, і припиняє цим займатися. Збожеволілі від горя батьки ховаються від зовнішнього світу, не бажаючи жити повноцінним життям без своєї крихітки, вони лише бажають ще раз побачити її, поговорити з нею і обійняти її.

Але навіть така самотність від горя набридає, вони хочуть, щоб величезний будинок знову наповнював світло і сміх діточок. Відчай і почуття горя відступають, вони хочуть почати жити далі, забувши про всі страшні події які торкнулися їх. Тоді вони запрошують до себе кілька вихованок з, нещодавно згорілого, притулку. Місця у них достатньо, для дівчаток це місце може стати новим будинком. Фільм Анабель: Створення (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Черниця, яка супроводжує вихованок, не підозрює, що в будинку оселилося щось жахливе. Але ось одна з дівчаток чітко відчуває, що зло бажає звільнитися і вбити всіх присутніх у будинку.

Режисер: Девід Ф. Сандберг
В ролях: Філіпа Култхард, Алісія Вела-Бейлі, Стефані Сигман, Міранда Отто, Хав’єр Ботет, Адам Бартлі, Грейс Фултон, Таліта Бейтман, Лулу Вілсон, Ентоні ЛаПалья