Суман цілком щаслива в шлюбі з турботливим чоловіком Анілом. Однак раптово все змінюється з запаморочливою швидкістю. Дівчина намагається розшукати свою загублену «другу половинку», але ніяких слідів, що вказують на те, хто може бути причетний до викрадення чоловіка медичного працівника, поліція не може знайти. Це розслідування доручено детективу Шекхавату, який судорожно намагається допомогти знедоленій жінці, але не знаходить жодних доказів, що вказують на справжні причини злочину. Вирішивши використовувати навіть примарну надію, дама звертається за допомогою до неповнолітнього провидцеві, який не раз демонстрував свою прозорливість.

Чи зможуть поради екстрасенса допомогти у вирішенні питання, що бере душу? Наскільки сильна повинна бути містична сила, щоб медіум зміг зв’язатися з громадянином, що потрапили в біду, щоб направити пошукову групу за вірним маршрутом? Фільм 706 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Доктор Суман Астана — лікар, чий чоловік Аніл Астана пропав без вісті в останні 11 днів, і слідчий ЦСД Шехават не може його знайти. Психічно хвора дитина насолоджується місцезнаходженням доктора Аніла і відкриває двері таємниць.

Режисер: Шраван Кумар
В ролях: Raya S. Bakhirta, Атул Кулкарні, Yashvit Sancheti, Дівья Датта, Анупам Шийам, Мохан Агаше та інші