Майк Енслін дуже знаменитий завдяки своєму письменницькому таланту. Він пише неймовірно захоплюючі романи про паранормальні явища в різних готелях світу, засновані на реальних подіях. Чоловік обожнює містику, цікавиться нею і вивчає, зробивши це справою свого життя і відмінним способом заробити гроші. Але насправді чоловік скептик і коли йому прийшов дивний лист з готелю «Дельфін», де було написано великими літерами «не входь в 1408!» він лише розсміявся і відправився туди, і викрити черговий рекламний трюк готелю по залученню туристів.

Прибувши на місце свого призначення письменник вирушає до стійки реєстрації і вимагає дати йому ключі від номера 1408. Переляканий адміністратор благає його вибрати інший номер, адже цей, за його словами, проклятий. Але Майка не переконати, він приїхав сюди тільки заради цього номеру і бажає потрапити туди будь-якими шляхами. Вислухавши легенду про те, що колись в цій кімнаті наклали на себе руки 96 постояльців, герой лише посміхнувся і отримавши ключ пішов.

Дуже скоро він відкриє кімнату і дізнається, що його чекає? Чи дійсно в номері 1408 живе чисте зло або це просто дурна вигадка для залякування клієнтів? Фільм 1408 (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Мікаель Хофстрем
В ролях: Джон Кьюсак, Семюел Л. Джексон, Мері МакКормак, Тоні Шэлуб, Підлогу Бирчард, Марго Лейкестер, Уолтер Льюїс, Ерік Мейерс, Девід Ніколсон, Холлі Хейес