Як ви знаєте, людське тіло може практично все. Ось тільки люди постійно віддаю перевагу своїй ліні, яка завжди протилежно стоїть всім рухливим діям. Але на нашому шоу ми доведемо вам, що це абсолютно не так. Протягом довгого часу, сезон за сезоном ми доводимо абсолютно зворотне. Як завжди, нашими головними в цьому шоу будуть тренера Ігор Обуховський і Аніта Луценко. Ведучою цього тілі проекту буде всіма улюблена Олеся Жураковська. Всі ми знаємо, що ожиріння дуже погано як для зовнішнього вигляду, так і для здоров’я. Самопочуття стає нестерпним, а про дзеркало ми взагалі мовчимо.

Деякі дивляться на себе в дзеркалі і згадують ті часи, коли форми були не такі великі, а талія не такою широкою. Таким людям важко ходити на далекі відстані, важко переносить різні погодні умови, та й з одягом туговато. Магазинів дуже мало, де такі люди могли б купувати для себе одяг. Іноді ти береш не те що тобі подобається, а то що тобі підійшло. І не важливо на те, як тобі Цей одяг сидить. Телешоу Зважені та щасливі 7 сезон 8 серія (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Це дуже серйозно. Але спеціально для людей, які не можуть самостійно зайнятися собою, ми придумали це шоу, де людина із зайвою вагою буде худнути разом з точно такими ж людьми з такими ж проблемами.

Режисер: телеканал СТБ
Актори: Аніта Луценко, В’ячеслав Узелков, Марина Боржемская-Узєлкова