Телешоу Зважені та щасливі 7 сезон (2017) дивитись онлайн в HD якості


Починається битва сезону на телешоу «Зважені і щасливі», де команда жінок буде битися проти команди чоловіків. Два професійних тренера візьмуть на себе відповідальність за втрату ваги учасників, які прийшли на проект з багатьма зайвими кілограмами. І тепер з ними працюватимуть дієтологи, тренера, психологи і все це для того, щоб учасники втратили вагу, стали здоровими людьми і поборолися за приз в 250 тисяч гривень.

Але щоб виграти всім учасникам належить пройти через жорсткі випробування не тільки фізичні, але і випробування сили волі, коли потрібно відмовлятися від своїх звичок і працювати на благо всієї команди. В кінці тижня всі учасники будуть зважуватися і скинули менше всіх відправляться по домівках. Ну, а той, хто за час проекту скине більше всіх ваги і стане володарем стрункої фігури і фінального призу. Вони вирішили піти на проект, адже прекрасно знають і мало не щодня бачать, як самі близькі та рідні люди стають абсолютно чужими, якимись далекими і дуже самотніми. Ці люди дивляться на себе з огидою, ненавидять себе і не сприймають такими, які вони є.

Це і не дивно, адже вони ще добре пам’ятають себе зовсім іншими, бачать навколо себе красивих і струнких, але щось змінити їм так і не виходить. Телешоу Зважені та щасливі 7 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: телеканал СТБ
Актори: Олеся Жураковська, Яна Соломко, В’ячеслав Узєлков, Марина Боржемська-Узєлкова