Нещодавно здатність занурювати людину в сон і підпорядковувати його розум власній волі вважалася магією. Тепер це науково визнана практика, якою сповна опанували професійні психологи і гіпнотизери. Найзнаменитіші люди країни зважилися перевірити дар сучасного Менталіста, погодившись на участь в незвичайному експерименті. За сценарієм нової програми вони піддадуться гіпнотичному впливу в присутності глядачів. З моменту завершення сеансу їх підсвідомість опиниться під контролем «мага», але ця перевага використовується виключно в розважальних цілях. Учасникам не доведеться розкривати таємниці або йти на провокаційні вчинки.

Єдине, з чим зіткнуться Зірки під гіпнозом — беззлобні розіграші. Потрапивши під навіювання, співаки, актори і відомі персони перетворяться у представників різних професій, зможуть відчути себе персонажами фільмів, здійснювати несподівані дії, згадувати про вигадані події, втрачати зір або боротися за мільйон рублів. Головна особливість проекту — герої не здогадуються що їм уготовано. Телешоу Зірки під гіпнозом (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

За рішенням гіпнолога, вони засинають, а прокинувшись, починають діяти по заданій установці. Їх реакція після виходу з трансу підтвердить, що те, що відбувається не вигадка, а реальність.

Режисер: Ольга Чеснокова
Ведучі: Олександр Педан, Володимир Єфімов