Ануссі продюсер і композитор, випустив кілька кліпів і має кілька хороших альбомів. Близькості з дівчатами поки немає і морально він самотній, і незважаючи на низку фанаток з жодної з них не було тривалих відносини. Першу любов утримати не вдалося, і він зрозумів, що його бідність тільки віддалить її. Працював на будівництві і продавав різні товари – заробляючи таким чином собі на життя. Було боляче, коли рідна душа пішла до друга. Після якогось часу Рожден отримає визнання натовпу і гроші. Хочеться віддати все а фінанси не головне він хоче знайти подругу, яка стане підтримувати його і в багатстві і бідності. У Рождена раніше був роман з Анною Седаковою і він готовий був завести з нею дітей.

Діану Арбеніну називає прекрасною дамою і у них раніше була буря пристрастей і емоцій, а сьогодні просто дружні стосунки. Це не місце для марнославства і важливо щоб його дізналися як особистість і професіонала у своїй справі. Перше знайомство. Він любить музику і граючи на гітарі часто хвилюється а співає тільки в моменти радості. Аня з Києва та за освітою артистка балету. Втомлюється на тренуваннях, і вона одна з найкращих балерин в Україні.

З театром не склалося і сьогодні танцює в шоу-балеті. Вона суперечлива дівчина і постійно кидається з крайності в крайність. Телешоу Холостяк 8 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ведучий: Григорій Решетник
Актори: Рожден Анусі