Реаліті-шоу «Хата на тата» СТБ знову покаже, як українські батьки справляються зі своїми сімейними обов’язками без допомоги мам. Чоловікам належить пройти складні випробування, на їхню думку, хоча це всього лише щоденні обов’язки їхніх дружин. Той, хто впорається з усіма завданнями, отримає грошову винагороду. Поки чоловіки будуть наводити порядок в будинку і виховувати дітей, жінки зможуть відпочити в хороших готелях і можливо вперше відпочити з того моменту, як почали жити подружнім життям. Згідно з правилами передачі, якщо учасник натисне кнопку допомоги, він позбавляється шансу виграти приз по закінченню шоу.

Багато хто з учасників, в процесі передачі розуміють, який обсяг роботи доводиться щодня виконувати їх подружжю. Таким чином разом з виграшем до них приходить розуміння того, як важливо зберегти сімейні відносини і допомагати один одному. Також, що шлюб і виховання дітей – це не обов’язок, а повага і взаємодопомога. Телешоу Хата на тата 6 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У той час як мама засмагає на гарячому піску, тато годує свиней, одягає дітей в школу, намагається розібратися як працює пральна машина і не може приготувати манну кашу. А ще нас чекає багато подібних кумедних моментів, які показують на що здатні батьки.

Режисер: Телеканал СТБ
Актори: