У 1993 році хлопці з Єкатеринбурга зібралися і створили команду КВН. У 2000 вони вийшли у Вищу лігу і стали чемпіонами. В колективі 12 осіб, а керує ними Сергій Ісаєв. У 2009 році команда виступає у власному шоу гумористичного напрямку. Іскрометні жарти, що потрапляють, як то кажуть в яблучко, високо оцінили в «Академії Російського телебачення», і команді дали премію «ТЕФІ» в 2013 році. Випуски починаються з 2009 року в Москві. У першому зустрінуться два сусіда – один багатий, а другий бідний, хтось піде купувати костюм для офіційних заходів, хлопці навчать грати в Рідину і багато іншого.

У «Смешагах» «пельмені» виступатимуть разом зі Свєтлаковим і розкажуть про равликів, дитячий садок і школу. У 2010 році перше шоу присвячене знаку Нового року-Тигру. Зберуться Діди Морози, глядачам покажуть ранок і покупку нубуку. Другий випуск присвячений Джеймсу Бонду. Всі секретно – агенти, лабораторія, фотографії. Телешоу Уральські пельмені (2009-2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Наступні випуски присвячуються 23 лютого і 8 березня, студентам і літньому відпочинку. Випуски можна перераховувати нескінченно, краще подивитися самим і посміятися від усієї душі.

Режисер: Росія, YBW Group, СТС
Актори: Дмитро Брекоткін, Сергій Єршов, Сергій Ісаєв, Сергій Калугін, В’ячеслав М’ясников, Сергій Нетіевскій, Олександр Попов, Андрій Рожков