Програма концерту підготовлена успішною гумористичною українською командою «Квартал 95». Черговий випуск цього грандіозного шоу відбудеться на каналі «1+1», а також у бажаючих буде можливість переглянути концерт за коштами Інтернет комунікацій. До складу програми увійде традиційне пародіювання представників влади. З одним з таких уявлень виступить гумористичний дует «Брати Шухамеры», який у своїй жалюгідній сценці торкнуться теми підготовки президента України до привітання своїх громадян.

Однак в програмі крім традиційних виступів плануються і сценки з абсолютно новою тематикою. Так гуморист Зеленський згадає свої молоді роки, а точніше сказати, дитинство. Цей виступ, як і більшість інших, носитиме гумористичний характер і змусить від душі посміятися телеглядачів цього концерту. Телешоу Новорічний Вечірній Квартал (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ну і, звичайно ж, обов’язковою частиною програми стане постановка про «Олену і Вову», яке викличе величезну кількість оплесків з боку публіки. Не пропустіть це чудове шоу!

Канал: 1+1
Актори: