Шоу Модель XL 1+1 – це адаптована версія німецького шоу, в якому дівчата з об’ємними формами змагаються за право стати кращою моделлю в даній категорії. Світ вже давно відійшов від стандартів дев’яносто шістдесят, дев’яносто, і дівчата, які не відповідають вищевказаним параметрами, теж мають право дефілювати в модних речах і зніматися для модних глянцевих журналів. Шоу моделей на 1 + 1 відкриває нові межі майбутнього для жінок. Дивіться, знаходьте своїх фавориток і дочекайтеся фіналу, щоб дізнатися, хто ж переможниця Модель XL.

Канал 1+1 почав з кастингу моделей, на який можна записатися на сайті телеканалу, пізніше дівчат-учасниць чекають десятки випробувань і фотосесій, на яких членам журі має обрати кращу з кращих моделей. Дівчата будуть жити в будинку моделей, а також зможуть познайомитися з професійними експертами в індустрії моди. Телешоу Модель XL (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але не тільки суворі правила, і серйозні випробування очікують учасниць, а й боротьба серед колег по подіуму. Тому що всі знають з екранів телевізорів, якою жорстокою буває сфера модельного бізнесу.

Режисер: 1 + 1
В ролях: