«Кохання на виживання» 2 сезон Новий канал знову транслює у своєму ефірі. Шоу, яке дає шанс відносинам випробувати себе на міцність. На початку, все виглядає як казка — подорож закордон з коханою людиною, але далі учасників чекають випробування, які, можливо, зможуть зруйнувати стосунки молодих пар, або ж навпаки зміцнити їх союз. Все залежить від них самих, і їх вміння працювати в одній команді, а взаємодопомога є вирішальним фактором в їх відносинах. Без всього цього вони приречені на програш і ймовірно розрив відносин.

Ведучий проекту, в кожному випуску запрошує нових закоханих і придумує їм нові завдання, найчастіше вони викликають жах у хлопців і лише завдяки взаємній підтримці у стані пережити це все. Але, головне, ті, хто зможе пройти цей нелегкий шлях випробувань до кінця, отримає приз – можливість зіграти саму розкішне весілля. На жаль любов-це не тільки квіти і цукерки, а й низка випробувань, які вирішують долю багатьох людей.

Пара постійно свариться. Вони вважають, що це відбувається через те, що Даша і Андрій занадто різні люди і на все, відповідно, дивляться по – різному. Телешоу Кохання на виживання 2 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Новий канал
Актори: