У кінокартині розповідається про одного з найталановитіших англійських спортсменів другої половини минулого століття. Кенні Далгліш почав займатися футболом ще в шкільні роки. На тренуваннях він не шкодував себе, завжди прагнучи до ідеального результату. Тренери пророкували йому вражаючу кар’єру в професійному спорті. І вони не помилилися у своєму обдарованому підопічному. Незабаром після закінчення школи Кенні стає гравцем одного з найбільших футбольних клубів Шотландії. Саме в «Селтік» і розкривається його талант природженого бомбардира. Завдяки відмінній техніці і швидкості він буквально розриває оборону противника на полі, раз по раз вражаючи ворота ворожої команди.

Ніхто не здатний наздогнати Кенні, якому дають прізвисько «Король». Далгліш моментально перетворюється на улюбленця відданих уболівальників клубу. У нього з’являється ціла армія фанатів. Однак у звичайному житті відомий спортсмен все також залишається скромною людиною, яка нікому не може відмовити в допомозі. Крім того, Кенні виділяється і дуже сміливим прямолінійним характером.

Він і не намагається приховати від широкої громадськості свої гомосексуальні зв’язки, що в ті часи могло коштувати йому всієї кар’єри. Фільм Кенні (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стюарт Сагг
В ролях: Margaret Aspinall, Джон Барнс, Lynsey Dalglish Robinson, Carol Dalglish, Marina Dalglish, Paul Dalglish, Lauren Dalglsih, Roy Evans, Joe Fagan, Алекс Фергюсон