Напередодні престижного чемпіонату професійних автомобільних гонщиків Рік займався розробкою дієвих методів, які могли б врятувати його команду від перспективи програти. Коли до чоловіка донеслися новини про хлопця з кримінального середовища, він вирішує задіяти його в своїх цілях. Виявляється, що юнак спеціалізується на викраденні машин, екстремальному водінні і віртуозно володіє автомобілем, навіть на надшвидкостях. Рік вирішує хлопцю дати шанс на виправлення, щоб той повернувся до нормального способу життя, забувши про злочинну діяльність.

З цією метою він робить йому пропозицію про співпрацю, і обдарований молодий чоловік з ентузіазмом береться за справу. Проявляючи активність в згуртованій команді, новий член команди зміг швидко домогтися результатів. Виявилося, що Рік не помилився, вибравши його. Наполегливий хлопчина став частиною дружної команди і продемонстрував свій талант у всій красі. Фільм Бруд (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Попереду його чекають непрості протистояння на трасі, адже є серйозний конкурент, який зміг стати неодноразовим переможцем і не готовий віддавати свій титул новачкові. Атмосфера стає все напруженішою.

Режисер: Алекс Ранарівело
В ролях: Кевін Діллон, Дерон Хортон, Христина Мур, Нтаре Мвіньі, Домінік Девора, Меттью Глейв, Блейк Херон, Деван Лонг, Lexy Panterra, Джесс Вудроу