Нілас росте в неповній сім’ї. Коли він був зовсім юним, мама кинула його на батька. Він абсолютно не пам’ятає, ким вона була, і не має наміру дізнатися, як живе мати зараз. Напередодні літніх канікул у батька дозріла ідея відправити сина на відпочинок на далекі землі Лапландії. Його навіть не цікавило, чи хоче залишати рідні місця Нілас. Попереду його чекають пригоди в новому місці. Виявляється, там влаштувалася його мати разом зі своїм новим сімейством. Їх вибір припав на селище оленярів-саамів. Ніласу не хотілося спілкуватися з нею, але і протистояти думці батька він був не в силах. Хлопчика гостинно зустріли незнайомі йому люди, але це не додало йому сил і впевненості, що його тут чекали.

Він намагається уникати близького спілкування з оточуючими людьми, а тому тримається відчужено. Незвична атмосфера ускладнила його звикання до спокійного способу життя в селищі, не властивої міському жителю. Хлопчик відчував себе самотнім і хотів приїхати скоріше додому, де його чекають товариші, весело проводять літні канікули. Фільм Хмарний хлопчик (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тільки його зведена сестра змогла викликати у нього симпатію і налагодити з ним спілкування. Всупереч усім обставинам, Нілас переживає найяскравіше і найцікавіше літо в своєму житті.

Режисер: Meikeminne Clinckspoor
В ролях: Герт Ван Рампелберг, Сара Зоммерфельд, Міккель Гауп, Daan Roofthooft, Ayla Garen Audhild P. Nutti, Joakim Nils Tomas Tragardh