Увага кінострічки зосереджена на не зовсім звичайній 12-річній дівчинці на ім’я Беатрікс. Справа в тому, що вона є справжнісінькою відьмою. Незважаючи на юний вік, головна героїня вже вміє накладати прості магічні заклинання. При цьому вона ніколи не використовує свої вміння у зло іншим людям. Нещодавно дівчинка пройшла складний іспит на звання кваліфікованої відьми. Вона відмінно впоралася з усіма завданнями. Так що тепер Беатрікс готується до розкішного ведьминому балу, де буде присутня безліч її знайомих. Але прямо напередодні урочистого заходу вона потрапляє в неприємну історію. Юна відьма змушена відправитися в подорож.

З собою вона бере улюбленого домашнього вихованця в особі тямущою щури по кличці Маггс. Поступово головна героїня розуміє, що події, що відбулися нещодавно, були аж ніяк не випадковістю. Їй необхідно вирішити кілька магічних головоломок. І зробити це дівчинка повинна рівно до того моменту, як почнеться відьмин бал. У майбутніх пригодах Беатрікс належить використовувати всю свою кмітливість і винахідливість.

Чи вдасться молодій відьмі досягти своєї мети і взяти участь у головному святі всіх чародійок і чарівниць? Фільм Відьомський бал (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джастін Дж. Дік
Актори: Джої Фатон, Грегорі Д. Заєць, Кіт Купер, Ніколас Крейг, Morgan Neundorf, Міш Там, Allison Edwards-Crewe, Вілл Енніс, Пол Ніколас Мейсон, Mariah Butt