Інтригуюча історія розгортається навколо на перший погляд звичайне сім’ї. Вони раніше проживали спокійне розмірене життя, і ось одного разу прийняли рішення змінити місце проживання. Вони відшукали для себе незвичайний будинок. Рання це маєток було церквою, але після умільці змогли переробити його в звичайний будинок. І коли сім’я переїхала в новий будинок, який знаходиться на відшибі, Моллі виявила у себе незвичайні здібності. Рання 14 річна дівчинка не помічала за собою здатність спілкуватися з примарами, але тепер у неї є така можливість. У перший раз коли вона лицем до лиця зіткнувся з примарами, дівчинка була налякана, але через деякий час вона звиклася з цими змінами.

Також в центрі уваги опиняється хлопець по імені Майкл, цього хлопця не залишати в спокої той факт, що з його сестрою коїться щось недобре, також його напружує вся обстановка в будинку. І саме тому він приймає рішення з’ясувати, що ж насправді відбувається в будинку і хто в ньому жив більш ніж 100 років тому. Фільм В очікуванні Хелен (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І ось він дізнається про те, що сталося в цьому будинку багато років тому, і це дуже сильно насторожило хлопця. Майкл приймає рішення докласти максимум зусиль для того, щоб уберегти свою сестру від жахливих привидів.

Режисер: Домінік Лоуренс Джеймс
В ролях: Марія Белло, Каллум Кіт Ренні, Софі Нелісс, Ізабель Нелісс, Ебігейл Пнёвскі, Ліам Дікінсон, Логан Креран, Анна Пніовскі, Джон Б. Лоу, Келлі Берарді