Кессі Робертс давно поїхала з батьківського дому. Їй було занадто нудно в маленькому техаському містечку, тому вона скористалася першою ж можливістю кудись переїхати. У її житті довгий час був присутній Кінний спорт. Вона брала участь у змаганнях, подавала великі надії, але потім вийшла заміж, народила дитину, а пізніше розлучилася. Зі спортом довелося закінчити, оскільки за домашніми турботами на нього не залишалося часу. Тепер її життя зовсім не така, про яку вона мріяла, бо бути матір’ю-одиначкою без майбутнього зовсім не весело.

Батько Кессі несподівано захворів, про що їй повідомили по телефону, і потребував допомоги. Довелося героїні залишити свої справи і відправитися в рідні краї, де вона так давно вже не була. Жінка була впевнена, що повернеться назад як тільки тато піде на поправку, але ситуація склалася інакше. Коли Кессі побачила неймовірно красивого коня, що живе в стайні батька, вона в нього просто закохалася. У ній знову прокинулося бажання взяти участь у змаганнях і повернутися в спорт, який вона так любила.

Залишалося тільки знайти тренера, який навчить коня всьому необхідному. Ним виявився Чейс Эверсолл. До коней він підхід знає, та й до жінок теж. Фільм У вузді у Техасу (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Даррел Нельсон
В ролях: Бен Дейвіс, Ерін Беті, Кера О’Брайон, Лінн Аше, Лаура Авнаім, Грег Перроу, Дон Хартман, Ешлі Сміт, Jeff Kidd, Beth Gouthro