Фільм Собаки поспішають на допомогу (2016) дивитись онлайн в HD якості


Трейсі дуже зайнята молода людина. Головний герой прекрасний Кухар, у нього свій маленький ресторанчик, який не сильно користується популярністю. Молодий герой завжди радий новим відвідувачам, клієнтам і просто гостям, які вирішили покуштувати його куховарство. І ось одного разу Трейсі дізнається про те, що один дуже багатий і успішний бізнесмен збирається знести його маленький ресторанчик і побудувати приватне поле для гри в гольф, куди будуть приїжджати люди поважні і розважатися. Після того як про цей поворот долі дізнається головний герой він приходить в лють. Але складність в тому, що в цьому світі править той, у кого більше грошей.

Звичайно ж, у Трейсі не було стільки грошей, як у його ворога мріє відібрати у нього цю землю, але зате у головного героя був хороший друг, завжди надає йому допомогу. У Трейсі є великий пес по кличці Чарджер, який завжди і скрізь готовий прийти на допомогу своєму хазяїнові. Зовсім скоро собака влаштує веселе життя бізнесменові. Фільм Собаки поспішають на допомогу (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чи зможе головний герой, за допомогою свого пса зберегти собі ресторанчик, або ж йому доведеться шукати нове місце під будівництво свого робочого місця? Гумористична сюжетна лінія подарує глядачеві море позитивних емоцій.

Режисер: M. J. Anderson, Haik Katzikian
В ролях: Кортні Деніелс, Eddie Alba, Ліз Бібі, Christian O. Bonton, Кейсі Кемпбелл, Рікардо Чакон, Кевін Чемберс, Dale Cole, Зехра Фазал, Тамара Гарфілд