Фільм Рятувальники Малібу (2019) дивитись онлайн в HD якості


Цілеспрямовані юні рятувальники змагаються з місцевими дітьми-снобами за право зайняти рятувальну вишку на пляжі в Малібу. Різношерста група амбітних рятувальників Малібу змагається з цікавими місцевими дітьми за хвастощі і кращу вежу на пляжі Малібу. Сімейна кінострічка «Рятувальники Малібу» 2019 розповість глядачеві про незвичайну ситуацію, в якій опинилися головні герої. Група молодих людей зовсім недавно стала рятувальниками. Хлопці вибрали таке покликання неспроста.

Всі вони відчайдушно жадали стежити за відпочиваючими і приходити на допомогу кожному нужденному. Незабаром їх послали на невеликий пляж, щоб підлітки відточили свої навички. Проте, не встигли бідолахи приїхати на місце, як відразу ж вляпалися в халепу. Фільм Рятувальники Малібу (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Діти-сноби вирішили не віддавати їм вишку і хотіли повеселитися на ній. Що ж тепер робити героям? Чи зможуть вони повернути необхідну для роботи точку?

Режисер: Севідж Стів Холланд
В ролях: Алкоя Брансон, Джефф мечем, Briana Sales, Джекі Р. Джейкобсон, Йен Зірінг, Джеремі Ховард, Джіті Ніл, Рікардо Уртадо, Бреанна іде