Кілька років тому Олівія Вілсон залишила рідну сім’ю, перебравшись у велике місто. У мегаполісі вона досягла деяких успіхів на професійному терені. Дівчина зайняла важливу посаду у великій компанії. Однак через деякий час з-за сильної конкуренції підприємство повністю розорилося. У підсумку головна героїня вирішує повернутися назад до своїх батьків. Через кілька днів вона добирається до будинку, де її вже чекає теплий прийом. Але незабаром Олівія розуміє,що в їх сімействі все аж ніяк не так гладко як хотілося б. Батько розповідає дочці, що останнім часом його бізнес приносить суцільні збитки.

З-за звалилися неприємностей він вже подумує про початок процедури банкрутства. Однак головна героїня переконує його в передчасності цього кроку. Вона впевнена, що зможе знайти вихід з ситуації, що склалася. Так дівчина стає помічницею свого батька. Вона швидко входить в курс всіх справ компанії. Фільм Проект мого роману (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Несподівано для всіх Олівія проявляє неабиякі підприємницькі здібності, фактично зберігши сімейну фірму на плаву. Але далеко не всі працівники підприємства раді бізнес-леді, яка вимагає від підлеглих максимальної самовіддачі.

Режисер: В.Д. Хоган
В ролях: Ембір Чілдерс, Кіген Аллен, Джим О’Хейр, Ромі Роузмонт, Уолтер Перес, Патриція МакКормак, Блейк Худ, Аманда Перез, Марі Чітхем, Шевон Кірксі