Фільм Мій домашній динозавр (2017) дивитись онлайн в HD якості


Події кінострічки розгортаються в крихітному, провінційному містечку, що є закритою територією, де є чимало військових баз. Природно перспективи тутешнього життя вкрай мізерні, адже крім військової служби і злочинності, тут зайнятися просто нічим. І ось одного разу компанії підлітків стає відомо, що в прилеглому лісі приземлився дивний космічний об’єкт, який їм природно захотілося розглянути ближче. Вони намірилися підібратися до цього місця і все розгледіти.

І їх пошуки закінчилися успіхом, і вони виявили справжній корабель прибульців, з якого ключовий персонаж вирішив прихопити один цікавий приклад. З того моменту, власне, і почалися його дивовижні пригоди. Вже через кілька днів з речовини стала з’являтися інопланетна особина, стрімко розросталася. Природно персонаж вирішив приховати факт появи позаземного істоти. Фільм Мій домашній динозавр (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але місцевим воякам вдається дізнатися про істоту і тепер вони намірилися при будь-яких обставин відшукати і знищити, чого юнак просто не може допустити і буде всіма можливими способами захищати свого нового друга.

Режисер: Метт Драммонд
В ролях: Jordan Dulieu, Annabel Wolfe, Девід Робертс, Джоенн Семюел, Тіріел Мора, Sam Winspear-Schillings, Tom Rooney, Даріус Вільямс, Крістофер Гаварда, Бет Чемпіон