Фільм Дівчинка з сірниками (2013) дивитись онлайн в HD якості


Молода Інга живе далеко не кращим життям, адже більша частина її років була проведена за стінами притулку. І мало їй однієї цієї біди, так ще й керує ним жорстока пані Ландфрід, яка змушує дітей виготовляти сірники заради її збагачення. Звичайно ж виставляє вона себе святою, через забезпечення дітей всім необхідним. На ділі ж, живуть вони впроголодь і фактично кажучи, самі відповідають за своє виховання. Благо Інга не одна, у неї поруч є вірний друг на ім’я Еміль. Він завжди підтримує дівчину, як справжній друг і разом, вони скрашують ці сірі дні компанією один одного.

В черговий раз, їх відправляють на завдання з продажу їх єдиного товару-сірників . Міська площа сповнена людей, але судячи з усього, їх не особливо цікавить доля цих дітей, як і їх товар. Вони мерзнуть на холоді, але вибору у них немає, адже не принести потрібну суму, значить отримати покарання. А воно, судячи з усього, не найприємніше. Саме з цієї причини, під кінець дня, дівчина віддає свої гроші другу, що б він уникнув покарання, а сама залишається торгувати далі. Час іде, а торгівля її все ніяк не рушає з мертвої точки.

І тоді вона вирішує відвідати одне місце, де зможе зігрітися, а так само побачити своє минуле. Вона відвідує свій будинок, в якому раніше жила. Фільм Дівчинка з сірниками (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Уве Янсон
Актори: Ліа Мюллер, Maximilian Ehrenreich, Ніна Кунцендорф, Йорг Хартманн, Олівер Коріттке, Фердинанд Леманн, Міхаель Лотт, Тео Требса, Анна Шефер, Керстін Крамер