Невеликій сім’ї у спадок від недавно померлого дідуся дістається затишний будинок, розташований в тихому провінційному місті. Мати вирішує переїхати туди разом зі своїм сином на постійне місце проживання. Вона розумно вважає, що свіже повітря і живе спілкування з однолітками підуть Джеку тільки на користь. Сімейство швидко облаштовується в старовинному будинку. А незабаром хлопчина виявляє послання від покійного діда. У листі старий ділиться з онуком інформацією про добре захований в околицях містечка скарб. Але щоб дістатися до скарбу, підліток повинен розгадати кілька дуже складних головоломок. Ця своєрідна гра так захоплює головного героя, що він забуває про всі повсякденні справи.

Тепер він одержимий лише ідеєю відшукати скарб свого дідуся. Однак самостійно досягти цієї мети не під силу навіть тямущому Джеку. Тому він звертається за підтримкою до своїх вірних товаришів. Хлопчик розповідає їм про таємничий лист, який дід залишив йому перед самою смертю. Природно, друзі хлопця не можуть відмовити йому в допомозі. Фільм Дідові скарби (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Об’єднавши свої зусилля, весела компанія відправляється назустріч пригодам. Але несподівано у Джека і його команди з’являються серйозні конкуренти в боротьбі за коштовності.

Режисер: Тім Браун
В ролях: Хелен Колліандер, Джессі Фрайзер, Сара Хейуорд, Райан Джеймс Кітінг, Норм МакДональд, Кензі О’Дей, Валін Шіней