Фільм Дамбо (2019) дивитись онлайн в HD якості


У центрі уваги виявляється чарівна дівчина на ім’я коле, яка проживає в невеликому провінційному місті. У фільмі «Дамбо» героїню переповнюють незвичайні мрії, хоча багато однокласниць поділяють бажання коле. Вона має намір стати бездоганною гімнасткою, тому, не покладаючи сил, тривалий період життя займається танцями і тренуваннями, покращуючи фізичну форму. Стаючи ідеальною зовні, вона хоче домогтися досконалості в душевному стані, але для цього героїні необхідно знайти місце, де вона повністю буде віддаватися своїй улюбленій справі.

Власник старого циркового шоу терпить не найкращий час, Медучи не знає, як розплатитися з боргами, і не втратити сімейний бізнес. Єдиним порятунком є придумати новий номер, тому герой оголошує конкурс, в якому може взяти участь будь-яка талановита людина. У холі цирку зібралася велика кількість бажаючих. Гімнастка вирішила скористатися шансом, пройти покидьок. Вона дуже сподобалася керівництву, яке негайно взяло її на роботу.

Але план Медучи не спрацював, тому він продає бізнес впливовому людині разом з акторами. Новим господарем став владний і жорстокий чоловік, тому дивіться онлайн, до чого призведуть зміни в цирку, і як відреагують актори. Фільм Дамбо (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Тім Бертон
В ролях: Єва Грін, Колін Фаррелл, Майкл Кітон, Каміль Лемешевский, Денні Девіто, Люсі Девіто