Бруно і Мелвін-два товариші, які постійно намагаються накоїти якісь дурниці, щоб їм не було нудно. Не дивно, що подібне повністю змінює уклад життя всіх, хто знаходиться поруч з хлопцями. Такий стан справ зовсім не подобається оточуючим і вони мають намір змусити хлопців нарешті заспокоїтися і перестати творити дурниці. Але здається, що ніщо не зможе їх зупинити і вони продовжать і далі бешкетувати. У якийсь момент хлопці стикаються з серйозною проблемою. Справа в тому, що якими б вони не були любителями начудити вони дуже сильно люблять свою школу і готові заради неї на все. Після того як вони програли Йоркширської Академії, з’явилася можливість того, що деякі учні перейдуть в цю школу.

Звичайно ж подібного допустити хлопець не міг до того ж втратити свого кращого друга. Тому він має намір зробити все, щоб дістати власний басейн і тим самим підготуватися до наступного змагання настільки добре, щоб обійти абсолютно всі школи. Хлопець придумує план за планом для того, щоб успішно подолати всі труднощі й досягти бажаного.

Проте чи зможе він дійсно виправити становище своєї школи або ж йому варто готуватися до того, що скоро учні почнуть покидати її стіни? Фільм Бруно і Черевик: Стрибай у басейн (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Vivieno Caldinelli
В ролях: Керолайн Рі, Ліза Райдер, Скотт Томпсон, Джейн Іствуд, Пітер Келеган, Ері Коен, Джонні Грей, Дрю Хайтаоглу, Кіана Мадейра, Сенді Джобін-Біванс