Підліток Норман самий звичайний хлопець. Він живе в маленькому провінційному містечку, де кожен один одного знає. У таких місцях люди сильніше оберігають свої таємниці, так як відкрилася правда буде доступна всім. Це і стане основною проблемою підлітка. Поки що хлопчина живе звичайним життям. Ходить в школу, гуляє з друзями і в відеоігри, які вплинуть на його життя. Нічого не віщує змін. У торговому центрі пройшла прем’єра нової гри з широкими можливостями. Вона носить характер віртуальної реальності і дозволяє зануритися в ігровий світ повністю за допомогою спеціального пристрою. Новинка, звичайно ж, привернула увагу Нормана.

Він пограв в неї, і йому дуже сподобалося, але потім все змінилося. Наслідки гри стали несподіваними. Пристрій якимось чином вплинув на свідомість хлопця, і тепер він міг говорити тільки правду. Норман не в змозі стримуватися і вибовкує всім не тільки свої секрети, але й таємниці друзів. У нього немає бажання зайвий раз виходити з дому, поки він не вирішить проблему. Фільм Базіка (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Адже тільки так він може не розповісти кому-небудь зайвого. Повернути Норману колишній стан допоможе сестра з подругами. Але зробити це буде складніше, ніж вони думали.

Режисер: Мішель Джонстон
В ролях: Джейс Норман, ДжоДжо Сива, Синтія Мендез, Daniella Perkins, Lillian Doucet-Roche, Алізе Веллані, James Rittinger, Jordyn Taylor, Тейлор Дайян Робінсон, Anita Hamilton