Наближаються різдвяні свята, а це означає, що скоро Санта-Клаус знову почне щоденно отримувати тисячі листів від дітей з усіх куточків земної кулі з проханням виконати заповітне бажання. Природно, що старий уже не здатний справлятися з таким обсягом роботи самостійно. Тому нещодавно він найняв двох помічників. Ось тільки молоді люди, на жаль, ставляться до своїх обов’язків недбало. Не дивно, що вони раз у раз потрапляють в неприємні історії. Однак Санта по доброті душевній навіть не карає своїх бездарних асистентів за їх постійні витівки. Але одного разу через неуважність юнака випадково знищують 48 листів від діточок, які чекають подарунків на Різдво.

На цей раз розсерджений Санта не має наміру так просто прощати помічникам чергову помилку. Він наказує їм відправитися в те саме місто, звідки прийшли ці листи. Два приятеля повинні будь-якими способами відшукати всіх цих діточок і дізнатися, про що вони мріють найбільше на світі. Фільм 48 різдвяних бажань (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Непросте завдання ускладнюється тим фактом, що до настання найсвітлішого свята в році залишається зовсім небагато часу. Нерозторопні молоді люди негайно відправляються в провінційне містечко, де їх чекають дивовижні пригоди.

Режисер: Джастін Дж. Дік
В ролях: Майя Франції, Клара Кушнір, Медлін Леон, Ліам Макдональд, Метт Шіхтер, Етан Ян, Адам Крю