Олег Сорокін відомий журналіст, який проводячи своє чергове розслідування несподівано виходить на слід синдикату. Він упевнений, що саме вони якось пов’язані зі смертю відомих бізнесменів. Дуже скоро йому навіть вдається дізнатися про змову і він намагається всіх про це попередити. Тільки от ніхто не бажає слухати чоловіка, так як всі впевнені в тому, що він просто щось придумав і таким чином намагається привернути увагу. Навіть у той момент, коли йому вдається передбачити, хто стане наступною жертвою, то йому цей бізнесмен не вірить, після чого його підривають у власному ж автомобілі, але Олегу раніше ніхто не вірить.

Однак хлопець на цьому не має наміру зупиняти своє розслідування і дуже скоро розуміє, що і сам став жертвою переслідування цього синдикату. Він вірить, що безсумнівно відшукає людину, яка повірить йому і допоможе якомога швидше позбутися від усіх проблем, і спробувати врятуватися. Але перед цим йому доведеться пережити багато різних пригод і не раз ризикнути своїм життям. Серіал Живий всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він, безперечно, ще не раз пошкодує про те, що вплутався в цю справу і вирішив, що йому потрібно якомога швидше вивести всіх злочинців на чисту воду. Тільки ось чим все це насправді завершиться для Сорокіна?

Режисери: Михайло Кабанов
В ролях: Кирило Кяро, Агата Муценіеце, Маруся Зикова, Діана Пожарська, Руслан Ягудін, Микола Козак, Олександр Хованський, Дмитро Комов