Серіал Жіночий лікар 3 сезон (2017) дивитись онлайн в HD якості


Медичний центр, заснований Юрієм Клімовим, успішно розвивається. Глава установи замислюється над пошуками гідного наступника, здатного розширювати взаємодію з впровадження інноваційних проектів. Гідним кандидатом на місце Головлікаря, яке незабаром звільниться, є Роман Широков. Колишній тесть, незважаючи на минулі розбіжності, знову запрошує талановитого хірурга працювати в клініці. Елітна лікарня потребує самостійних фахівців, здатних в будь-який момент взяти відповідальність на себе. Стійкий характер практикуючого акушера, овладевающего науковою методикою, дозволяє займатися адміністративною роботою.

Доля Ніни, дочки професора Климова, безпосередньо залежить від успіху розроблюваної програми. Завершити багатоступінчастий план впровадження інновації зможе Роман, що розбирається в тематиці. Високопоставлені співробітники Центру не схвалюють рішення голови опікунської ради, що готується до відходу на пенсію. Меценати лікарняного комплексу не бачать підстав для втручання в організаційні і кадрові рішення мудрого менеджера. Серіал Жіночий лікар 3 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Заступник професора Олег Чернов може позбутися підвищення, якщо Широкову вдасться закріпитися на новій посаді. Друге пришестя Роману допоможе персоналу пологового відділення освоїти передові технології, що знижують дитячу смертність.

Режисер: Антон Гойда
Актори: Михайло Хімічов, Сергій Калантай, Олена Яковлєва, Андрій Фінягін, Олеся Власова, Віталіна Біблів