Євгенія Нестерова живе в маленькому провінційному містечку. У неї хороша робота, вона користується повагою колег. Тільки от в особистому житті дружині катастрофічно не щастить. Всі спроби створити повноцінну сім’ю нічим не закінчуються. Єдиною радістю жінки є її дочка. красуня і розумниця. Дівчина з відзнакою закінчила школу і вирішила отримати вищу освіту в Москві. Відпускати дочку у велике місто матері-одиначці було страшно, але вона пересилила себе. Тільки ось через деякий час Женю охоплює відчуття дивного неспокою. Їй здається, що з її дочкою найближчим часом може статися щось жахливе.

Мало хто знає, що в 17 років на очах Нестерової загинула її близька подруга. Пережитої шок відкрив у дружині дивовижні здібності бачити майбутнє. Тому вона не може залишатися осторонь і повинна зробити все можливе для того, щоб уберегти дитину від трагедії. Начальник Жені йде їй назустріч і погоджується надати чергову відпустку. Серіал Жінка з минулим (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Коли Нестерова виявляється у Москві, про її незвичайний дар несподівано стає відомо великій кількості людей, кожен з яких хотів би з її допомогою хоча б раз зазирнути в майбутнє.

Режисер: Рауф Кубаєв
Актори: Євгенія Добровольська, Олександра Тулінова, Софія Лебедєва, Ілля Малаков, Костянтин Стрельников