Тетяна — віолончелістка і ось вже довгий час вона грає в одне відомому оркестрі, а проживає жінка з батьком. Несподівано для себе вона бажає прийняти дуже важливе рішення. Справа в тому, що вона довгі п’ять років зустрічалася з одруженим чоловіком і чекала того моменту, коли він нарешті розлучиться зі своєю дружиною. Звичайно ж він цього робити не збирався і запевняв свою кохану в тому, що його дружина смертельно хвора, і він не може з нею залишити його маленьку донечку. Але Таня так сильно втомилася від брехні, що має намір нарешті завершити з цими відносинами і спробувати спробувати своє щастя з іншою людиною.

Але тут все не так-то просто, адже тепер Михайло вирішує, що він хоче зберегти відносини з Танею і прожити з нею довге і щасливе життя. Жінка була нестямі від радості, коли дізналася ці його наміри і більше того, він тепер дійсно був готовий розлучитися зі своєю дружиною і одружитися з нею. Однак на ділі вона ще й уявити собі не могла, якою людиною є Михайло і що він від неї приховував всі ці довгі п’ять років.

Що ж чекатиме попереду дівчину і як будуть складатися відносини з коханим далі і чи дійсно вона буде рада тому, що домоглася його відходу з родини? Серіал Жінка в дзеркалі всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Руслан Ібрагімов
В ролях: Олена Полянська, Кирило Жандаров, Анна Вартанян, Ольга Кірсанова-Миропольська, Дмитро Фрід, Єгор Кутенков, Тетяна Рассказова, Ганна Слинько, Олена Мартиненко