Інформація про дочки губернатора просочилася в ЗМІ, та пропала на території селища Соломії-Храмово. Дівчину викрали невідомі, що послужило приводом батькові звернутися до правоохоронних органів. У темному лісі банда, одягнена в брезентові плащі, полює за трійцею, яка намагається втекти від обстрілу. Юнаки отримують смертельні поранення, а їх подругу рятує герой на чорному джипі. Нещасна думає, що охоронця послав її батько, але той негативно хитає головою. Генерал МВС береться за справу, для стимулу чин натякає на привілеї і солідну подяку. Відмова від поступок змінює плани охоронця закону відправити на завдання елітний екіпаж.

Замість перспективних слідчих за координатами зв’язку направляють звичайний склад ментів. Хлопці, не рахуючи кількість зірок на погонах, пробують щиро допомогти горю і відповідально підходять до вирішення поставленої начальством завдання. Адже у багатьох теж є діти, чоловіки якнайкраще розуміють стан родичів зниклої дівчинки. Первинний огляд місця події, комплекс криміналістичних експертиз дозволяє встановити коло підозрюваних.

Але серед них виявилися зовсім не люди. Петро Степанович просить прискорити пошуки в усіх напрямках, але місцеві жителі не видають секретів. Серіал Загін 1 сезон (2008) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Сергій Чекалов
В ролях: Ігор Ліфанов, Лариса Шахворостова, Олеся Власова, Анастасія Гиренкова, Артем Григор’єв, Євген Єфремов, Михайло Жонін, Сергій Загребнев, Анастасія Касілова, Олександр Кобзар