У неї четверо дітей і чоловік. Він майже завів коханку, яку не бентежить наявність сімейства, вона вільна дівчина. Одна бажає відбити коханого, інша повернути, нікому не віддавати. Якщо потрібно доведеться втопить непотрібну тітку в басейні, головне прогнати з благополучної і радісної життя сім’ї. Оточуючі переконують, що зрадниками є всі чоловіки. Якщо таких вітряних захоплень не відбувається, то людина п’є або висить на шиї. Нерви, скандали, закиди, сльози переслідують Аню, вона сповнена рішучості зберегти своє гніздечко. У бесідах з приятельками виробляється план відстоювання своїх позицій, знищення суперниці стоїть на пріоритетному місці.

Вапна розлучницю в найкоротший термін, убити красою і чарівністю власного чоловіка належить сильній жінці. Різні жіночі проблеми обговорюються в стінах будинку, в результаті чоловік прийме рішення. Періодами він помиляється, винні залишаться дами. Нерозривна дружба двох подруг дитинства під питанням, адже вони по різні боки героя. Серіал Як вивести коханку за сім днів (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Яна, яка відстоює незалежність і легкість у відносинах, і Ганнуся, турботлива і клопітка мама, ділять одного дивного пана. Перша шукає стабільність і різноманітність, друга готова проводить одноманітні дні до глибокої старості.

Режисер: Валерія Івановська
В ролях: Світлана Колпакова, Ольга Мединіч, Олег Масленников-Войтов, Олександр Нікітін, Анна Попова, Кирило Гребенщиков, Дмитро Блохін, Олексій Секірін