Миловидна Людмила проживає в невеликому місті, вона самостійна особа. Мрії про велику і дружну сім’ю не реалізувалися в реальність, усамітнення її доля. Цінний співробітник транспортної фірми, вона володіє відмінними професійними навичками. Колеги шанують її за чуйність і працьовитість. Наближається п’ятдесятирічний ювілей, а її жіноче щастя полягає в теплій сімейній атмосфері в житті дочки і здоров’я онука. Даша покликала маму в Москву, запропонувала допомогти їй, оскільки влаштувалася на багатообіцяючу роботу. Люда, не замислюючись, звільнилася, знайшла квартирантів і переселилася в столицю.

Внучок Петя і його мама раді приїзду бабусі, тепер хлопчик буде під наглядом. Єдиним домочадцем, який не радіє її появі, є зять. Тимофій захоплюється жінками і зайві очі йому шкідливі. Людмила, намагаючись попередити дочку, говорить їй про ймовірну зраду чоловіка. Губна помада на сорочці чоловіка, запах чужих духів не переконують Дарину, вона довіряє коханій. Серіал Хочу бути щасливою (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Під його негативним впливом дівчина фактично змушує мати піти з квартири, героїня залишається на вулиці без засобів існування. Їй необхідно захотіти бути щасливою, зустріти душевну людину і перестати бути покірливою жертвою.

Режисер: Сергій Гіргель
В ролях: Світлана Тимофєєва-Летуновська, Марина Куделінская, Ігор Сігов, Дар’я Пармененкова, Сергій Лапаніцин, Єлизавета Фалей, Олена Акуленок, Сергій Власов, Валентина Гарцуева