Наявність двох малолітніх дітей не змогло утримати подружню пару від розлучення. Виникло непорозуміння і взаємні образи приводили до незмінним сварок. Створюють напружену обстановку в будинку скандали змушували розійтися. Розлучений ігор недовго перебував на самоті. Знайомство з чарівною блондинкою дозволило забути про неприємності. Набирає обертів запаморочливий роман допоміг відігріти понівечену душу. Чоловік не здогадувався про переслідуваних розважливої коханої корисливих цілях. В юності невдалий досвід першого кохання надовго остудив дівочий запал. Поки однолітки бігали на побачення, виходили заміж і народжували малюків, розчарована дівчина занурилася в роботу.

Досягнувши неймовірних висот і зайнявши керівну посаду, успішна кар’єристка задумалася про необхідність створення сім’ї. У складеному списку відповідних кандидатур ідеальним варіантом виявився небагатослівний і відрізняється тверезим підходом до життя юрисконсульт. Страх знову помилитися змушує зібрати максимум відомостей про характер, звички і захоплення обранця. Надати необхідну інформацію могла дружина Наташа. Заповзятлива Рита влаштовує випадкову зустріч і намагається завоювати прихильність.

Поступово нова знайома стає близькою подругою, якій довірлива жінка довіряє таємниці і надії на возз’єднання розпаду шлюбу. Серіал Все про його колишню всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Валерія Івановська
В ролях: Ольга Мединіч, Дарина Калмикова, Євген Міллер, Едуард Трухменёв, Катерина Соломатіна, Софія Хилькова, Ілля Костюков